0551 072 44 11
  0551 072 44 11

Hakkımızda


Kesman Kitap; 2020 yılında İstanbul'da kurulmuş eğitim odaklı çalışmalar yapan genç bir firmadır. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında yapmış olduğu birbirinden değerli çalışmalarıyla öğretmen ve öğrencilerin beğenerek takip ettiği Dinkulturu.Org portalının içeriğini hazırlayan kadronun Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerine yönelik çalışmaları kitaplaştırıp yayınlamak amacı ile kurulmuştur. Bununla birlikte Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını da gözeterek bu ihtiyaçlar doğrultusunda farklı türlerde yardımcı kaynaklar hazırlamaktadır.

İlkokuldan lisans düzeyine kadar farklı sınavlara yönelik içerik ve soru kalitesi hedef kitle tarafından takdir edilen kaynak kitaplar hazırlamaktadır. Ana çalışma alanı olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul ve imam hatip ortaokulu 8.sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Liselere Giriş Sınavı'nın (LGS) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi bölümüne yönelik hazırlık kitapları belirlemiş olsa da ortaokul 5, 6, 7.sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi programına dönük yardımcı kaynaklar üzerinde de yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ölçme Değerlendirme standartlarına uygun soru yazımı konusunda tecrübeli, alanına ve sınav mantığına hakim profesyonel bir yazar kadrosuna sahiptir.

Kesman Kitap; kendi yayınlarını hedef kitleye sunmak dışında farklı marka veya firmaların eğitim odaklı kaliteli ürünlerini de hızlı, güvenilir ve en ekonomik fiyatlarla hedef kitleye ulaştırmaktadır. Eğitici oyuncak setleri, eğitici kitaplar başta olmak üzere özellikle çocuklara hitap eden eğitici oyuncak kategorisine girebilecek birçok ürünü en uygun fiyatlardan müşterilerine ulaştırmaktadır.

Kendi web sitesi dışında Türkiye'nin popüler alışveriş platformlarında da yüksek müşteri memnuniyeti ile faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız müşterilerinde oluşturduğu yüksek memnuniyet motivasyonu ile her geçen gün etki alanını genişletmektedir. Hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com, pttavm.com, çiçeksepeti.com, gittigidiyor.com gibi birçok alışveriş platformunda firmamızın mağazası bulunmaktadır. Eğitici oyuncaklar,  Ahşap oyuncaklar, eğitim setleri, farklı tür ve seviyelere hitap eden kutulu ve frame fuzzlelar başlıca ürünleridir. Ticari işbirliği ve diğer talepler için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.