0551 072 44 11
  0551 072 44 11

Kargo ve Teslimat Bilgileri

image descriptionGenellikle sitemiz üzerinden verilen siparişler istisnai bir durum olmadığı takdirde 24 saat içerisinde kargolanmaktadır.

Bu süre nadiren de olsa haftasonu tatili, resmi tatiller vs. belirtilen süreyi elimizde olmayan sebeplerle aşabileceğini lütfen hatırlatalım. Satın almak istediğiniz ürünün size ulaşması noktasınca çok fazla aciliyet varsa 0551 072 44 11 nolu destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İmkanlarımız ölçüsünde süreci hızlandırmak için gayret göstereceğimize emin olabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz kargo sürecinde zarar görmeyecek şekilde uygun ambalaj ile özenle paketlenerek mümkün olan en kısa sürede tarafınıza ulaşmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünleriniz firmamızın anlaşmalı olduğu PTT kargo veya Sürat Kargo ile gönderilmektedir. 

Alışverişinizi tamamlayıp ödeme sayfasına geçtiğinizde seçmiş olduğunuz ürünlerin ağırlık ve hacmine göre kargo ücreti otomatik olarak ekrana yansıtılmaktadır.

Sitemizden yapacağınız 120 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Ayrıca Sepetinizdeki ürünler arasında "Ücretsiz Kargo" kategorisinden bir ürün bulunması halinde sipariş tutarının miktarı ne olursa olsun kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Teslimatın hazırlanıp siz değerli müşterimize sorunsuz ulaşımının  gerçekleşmesi konusunda müşterimize olduğu kadar; vicdanımıza, ahlakımıza ve  kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.